H413R3DYA
Mfr.Part #
H413R3DYA
Description
RES 13.3 OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±15ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
13.3Ohm
Size / Dimension :
0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
Factory Lead Time :
15 Weeks
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
H413R3DYA
TE Connectivity AMP Connectors H413R3DYA
13.3Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,