H4133KBZA
Mfr.Part #
H4133KBZA
Description
RES 133K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Factory Lead Time :
15 Weeks
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Published :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
133kOhm
Datasheets
H4133KBZA
TE Connectivity AMP Connectors H4133KBZA
133kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,