H413R3BZA
Mfr.Part #
H413R3BZA
Description
RES 13.3 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Size / Dimension :
0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
Factory Lead Time :
15 Weeks
Resistance :
13.3Ohm
Datasheets
H413R3BZA
TE Connectivity AMP Connectors H413R3BZA
13.3Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,