FTB-80-324-H
Mfr.Part #
FTB-80-324-H
Description
LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Capacitance :
320nF
Leakage Current :
12mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Rated AC :
500V
Current Rating :
80A
Frequency :
1MHz
Current :
80A
Datasheets
FTB-80-324-H
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH