FTA-80-223-HS
Mfr.Part #
FTA-80-223-HS
Description
LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Leakage Current :
1mA
Capacitance :
22nF
Published :
Frequency :
1MHz
Current :
80A
Current Rating :
80A
Voltage - Rated AC :
500V
Datasheets
FTA-80-223-HS
Cosel FTA-80-223-HS
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH