FTA-150-223-H
Mfr.Part #
FTA-150-223-H
Description
LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Leakage Current :
1mA
Frequency :
1MHz
Current :
150A
Capacitance :
22nF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current Rating :
150A
Voltage - Rated AC :
500V
Datasheets
FTA-150-223-H
Cosel FTA-150-223-H
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH