FL1470023
Mfr.Part #
FL1470023
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 14.7000MHZ SURFACE MOUNT
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Type :
MHz Crystal
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
14.7MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Mounting Type :
Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Series :
SaRonix-eCera™ FL
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm