DLP11SN201SL2B+00-03
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLP11SN201SL2B+00-03
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet
Download
Description
COMMON MODE CHOKE COIL
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Features :
Approval Agency :
Current Rating (Max) :
130mA
Package / Case :
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Package :
Bulk
Ratings :
Voltage Rating - AC :
Product Status :
Last Time Buy
Height (Max) :
0.036 (0.92mm)
Filter Type :
Signal Line
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage Rating - DC :
5V
Size / Dimension :
0.049 L x 0.039 W (1.25mm x 1.00mm)
Series :
DLP11S
DC Resistance (DCR) (Max) :
2.5Ohm
Impedance @ Frequency :
200 Ohms @ 100 MHz