DLP11SA350HL2L
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLP11SA350HL2L
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet
Download
Description
CMC 170MA 2LN 35 OHM SMD
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Packing Method :
Tape and Reel
Impedance :
35Ohm
JESD-609 Code :
e3
Series :
DLP11
Case Code (Imperial) :
Tolerance :
20%
Pbfree Code :
yes
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
Rated Voltage :
5V
Height :
914.4μm
Number of Lines :
2
Packaging :
Tape and Reel (TR)
HTS Code :
DC Current :
170mA
Voltage - Rated DC :
5V
DC Resistance (DCR) (Max) :
1.13Ohm
Mounting Type :
Surface Mount
Max DC Current :
170mA
Termination :
SMD/SMT
Impedance @ Frequency :
35Ohm @ 100MHz
Mount :
Surface Mount
Filter Type :
Signal Line
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Lead Free :
Lead Free
Package / Case :
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Depth :
1.1mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Case Code (Metric) :
ECCN Code :
EAR99
Size / Dimension :
0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current :
170mA
Test Frequency :
100MHz
Number of Functions :
2
Resistance :
35Ohm