DLP11RB150UL2L+00-01
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLP11RB150UL2L+00-01
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet
Download
Description
COMMON MODE CHOKE COIL
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Number of Lines :
2
Current Rating (Max) :
100mA
Product Status :
Active
Height (Max) :
0.024 (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
DC Resistance (DCR) (Max) :
1Ohm
Features :
Ratings :
Impedance @ Frequency :
15 Ohms @ 100 MHz
Filter Type :
Signal Line
Approval Agency :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package :
Bulk
Series :
Size / Dimension :
0.049 L x 0.039 W (1.25mm x 1.00mm)
Voltage Rating - DC :
5V