DD62S0S50V5S/AA
Mfr.Part #
DD62S0S50V5S/AA
Description
CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 62POS
Stock
2
In Stock :
2
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Product Category :
D-Sub High Density Connectors
Subcategory :
D-Sub Connectors
Brand :
Amphenol Positronic
Product Type :
High Density D-Sub Connectors
RoHS :
Details
Datasheets
DD62S0S50V5S/AA
Positronic DD62S0S50V5S/AA
DD62S0S50V5S/AA Overview
DD62S0S50V5S/AA Features
DD62S0S50V5S/AA Applications
There are a lot of Amphenol
DD62S0S50V5S/AA D-Sub Connectors applications.
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS