CP0603A3450FNTR
Mfr.Part #
CP0603A3450FNTR
Description
DIRECTIONAL COUPLER
RF Directional Coupler
Composition :
Thin Film
Published :
Contact Plating :
Tin
Impedance :
50Ohm
Min Operating Temperature :
-40°C
Termination :
SMD/SMT
Mount :
Surface Mount
Frequency :
3.45GHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
Max Operating Temperature :
85°C