CFR25SJT-52-620K
Mfr.Part #
CFR25SJT-52-620K
Description
RES 620K OHM 5% 1/4W AXIAL
Lead Diameter :
0.45 mm
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Packing Method :
Ammo Pack
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
HTS Code :
Temperature Coefficient :
0/ -700ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
620kOhm
Datasheets
CFR25SJT-52-620K
YAGEO CFR25SJT-52-620K
FIXED RESISTOR, 620kOhm, 0.25W 1/4W, Carbon Film,