CFR25SJT-52-22M
Mfr.Part #
CFR25SJT-52-22M
Description
RES 22M OHM 5% 1/4W AXIAL
Resistance :
22mOhm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
0/ -1500ppm/°C
Datasheets
CFR25SJT-52-22M
YAGEO CFR25SJT-52-22M
22MOhm, 0.25W 1/4W, Carbon Film,