CDRR94NP-150MC
Mfr.Part #
CDRR94NP-150MC
Description
FIXED IND 15UH 1.3A 150 MOHM SMD
Tolerance :
±20%
Current Rating :
1.3A
Current - Saturation :
2.8A
Depth :
9.4mm
Height :
5mm
Pbfree Code :
yes
Test Frequency :
100kHz
Operating Temperature :
-40°C~100°C
Inductance :
15μH
Series :
CDRR94
1
Factory Lead Time :
17 Weeks
Max DC Current :
1.3A
Size / Dimension :
0.508Lx0.370W 12.90mmx9.40mm
DC Resistance (DCR) :
150mOhm Max
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Datasheets
CDRR94NP-150MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD