CDRR94ANP-680MC
Mfr.Part #
CDRR94ANP-680MC
Description
FIXED IND 68UH 870MA 312MOHM SMD
Tolerance :
±15%
Depth :
9.4mm
DC Resistance (DCR) :
312mOhm Max
Height :
5mm
Current Rating :
870mA
Max DC Current :
870mA
Size / Dimension :
0.508Lx0.370W 12.90mmx9.40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C
Series :
CDRR94A
Test Frequency :
100kHz
Inductance :
68μH
Current - Saturation :
850mA
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Datasheets
CDRR94ANP-680MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD