BWCU00201212300M02
Mfr.Part #
BWCU00201212300M02
DC Resistance (DCR) (Max) :
200mOhm
Height (Max) :
0.055" (1.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Current Rating (Max) :
450mA
Voltage Rating - AC :
Impedance @ Frequency :
30 Ohms @ 100 MHz
Voltage Rating - DC :
50V
BWCU_02
Chilisin Electronics BWCU00201212300M02
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD