BLF7G24L-100,112
Mfr.Part #
BLF7G24L-100,112
Package / Case
SOT-502A
Description
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A
Stock
37
In Stock :
37
Package / Case :
SOT-502A
Gain :
18dB
Voltage - Test :
28V
Voltage - Rated :
65V
Current Rating (Amps) :
28A
Packaging :
Tube
Power - Output :
20W
Current - Test :
900mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
2.3GHz~2.4GHz