BK2125LM561-T
Mfr.Part #
BK2125LM561-T
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Product Status :
Obsolete
Series :
BK
Size / Dimension :
0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Current Rating (Max) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Impedance @ Frequency :
560 Ohms @ 100 MHz
Datasheets
BK2125LM561-T
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN