BK2125HS221-T
Mfr.Part #
BK2125HS221-T
Package :
Retail Package
Impedance @ Frequency :
220 Ohms @ 100 MHz
Filter Type :
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status :
Active
Datasheets
BK2125HS221-T
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN