B82422T1331J000
Mfr.Part #
B82422T1331J000
Package / Case
2-SMD, J-Lead
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 330NH 450MA 230MOHM SM
Fixed Inductors
Series :
SIMID
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Factory Lead Time :
10 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Material - Core :
Ferrite
Q @ Freq :
30 @ 25.2MHz
DC Resistance (DCR) :
230mOhm Max
Type :
Wirewound
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Shielding :
Unshielded
Inductance Frequency - Test :
25.2MHz
Supplier Device Package :
1210 (3225 Metric)
Tolerance :
±5%
Current Rating (Amps) :
450mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Frequency - Self Resonant :
500MHz
Inductance :
330nH
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Ratings :
AEC-Q200
Datasheets
B82422T1331J000
EPCOS (TDK) B82422T1331J000
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD