B82422A1332K100
Mfr.Part #
B82422A1332K100
Description
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.2OHM SMD
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Current Rating (Amps) :
200mA
Supplier Device Package :
1210 (3225 Metric)
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Inductance :
3.3μH
Frequency - Self Resonant :
110MHz
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Q @ Freq :
27 @ 7.96MHz
DC Resistance (DCR) :
1.2Ohm Max
Inductance Frequency - Test :
1MHz
Datasheets
B82422A1332K100
EPCOS (TDK) B82422A1332K100
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD