B82144B1224J000
Mfr.Part #
B82144B1224J000
Description
FIXED IND 220UH 550MA 1.3 OHM TH
Datasheets
B82144B1224J000
EPCOS (TDK) B82144B1224J000
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD