B72650M0231K093
Mfr.Part #
B72650M0231K093
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Package / Case
3225 (8063 Metric)
Datasheet
Download
Description
VARISTOR 400A 3225
Product Category :
Current - Surge :
400A
Package / Case :
3225 (8063 Metric)
Maximum DC Volts :
300V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Circuits :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Maximum AC Volts :
230V