ATV30C580JB-HF
Mfr.Part #
ATV30C580JB-HF
Description
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Product Category :
Mount :
Clamping Voltage :
93.6V
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
32.05A
Factory Lead Time :
12 Weeks
Peak Pulse Power :
3kW
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Peak Pulse Current :
32.05A
Type :
Zener
Voltage - Breakdown (Min) :
64.4V
Power Line Protection :
No
Power - Peak Pulse :
3000W 3kW
Reverse Standoff Voltage :
58V