ATV30C190JB-HF
Mfr.Part #
ATV30C190JB-HF
Description
TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
Reverse Standoff Voltage :
19V
Peak Pulse Current :
97.47A
Clamping Voltage :
30.8V
Peak Pulse Power :
3kW
Power - Peak Pulse :
3000W 3kW
Bidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
21.1V
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
97.47A