AQ11EA220FA1ME
Mfr.Part #
AQ11EA220FA1ME
Description
CAP CER 22PF 150V 0505
Height :
0.979mm
Capacitance :
22pF
Thickness :
1.4478mm
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
Tolerance :
±1%
Depth :
1.4mm
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Voltage - Rated DC :
150V