8Z25000012
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8Z25000012
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Load Capacitance :
12pF
Mount :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height :
558.8μm
Published :
Frequency Stability :
±30ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
15 Weeks
Type :
MHz Crystal
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Operating Mode :
Fundamental
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
8Z
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm