8Z25000010
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8Z25000010
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency :
25MHz
Height :
558.8μm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Published :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Operating Mode :
Fundamental
Mount :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
MHz Crystal
Load Capacitance :
18pF