7M26000038
Mfr.Part #
7M26000038
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Frequency Stability :
±10ppm
Type :
MHz Crystal
Min Operating Temperature :
-20°C
Published :
Frequency :
26MHz
Max Operating Temperature :
75°C
Length :
3.2004mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Width :
2.4892mm
787.4μm
Series :
7m
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Load Capacitance :
10pF
Frequency Tolerance :
±10ppm
Operating Temperature :
-20°C~75°C