7M26000028
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
7M26000028
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 7.5PF SMD
Stock
268
In Stock :
268
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height :
787.4μm
Frequency Stability :
±10ppm
Load Capacitance :
7.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Mount :
Surface Mount
Type :
MHz Crystal
Operating Temperature :
-20°C~75°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Series :
7m
Reach Compliance Code :
Unknown
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
26MHz