7M25070027
Mfr.Part #
7M25070027
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
Crystals
Mount :
Load Capacitance :
19pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Type :
MHz Crystal
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm