7M25000052
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
7M25000052
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Min Operating Temperature :
-20°C
Max Operating Temperature :
70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mount :
Surface Mount
Factory Lead Time :
21 Weeks
Series :
7m
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Frequency :
25MHz
Height :
787.4μm
Width :
2.4892mm
Load Capacitance :
16pF
Length :
3.2004mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency Tolerance :
±20ppm