654M20485C3T
Mfr.Part #
654M20485C3T
Description
XTAL OSC XO 204.8000MHZ HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
65mA
Fall Time-Max :
10ns
Operating Frequency :
204.8MHz
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
HCMOS
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
204.8MHz