654M20485C2T
Mfr.Part #
654M20485C2T
Description
XTAL OSC XO 204.8000MHZ HCMOS
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
204.8MHz
Operating Frequency :
204.8MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Rise Time-Max :
10ns
Fall Time-Max :
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
65mA
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±25ppm
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm