654M15363C3T
Mfr.Part #
654M15363C3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
Operating Frequency :
153.6MHz
Frequency :
153.6MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V