654M14454C3T
Mfr.Part #
654M14454C3T
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
144.5MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
144.5MHz