654M14454C2T
Mfr.Part #
654M14454C2T
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS
10ns
Rise Time-Max :
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Supply Voltage :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
144.5MHz
Operating Frequency :
144.5MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
65mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA