654M12504C3T
Mfr.Part #
654M12504C3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
125MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Rise Time-Max :
10ns
Frequency Stability :
±30ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
125MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm