654E7684C3T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
654E7684C3T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ LVPECL
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
88mA
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
76.8MHz
Series :
654P/L
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency Stability :
±30ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm