654E10403I3T
Mfr.Part #
654E10403I3T
Description
XTAL OSC XO 104.0000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
88mA
Base Resonator :
Crystal
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
104MHz
Voltage - Supply :
3.3V