654E14454I2T
Mfr.Part #
654E14454I2T
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
144.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA