654C15003I2T
Mfr.Part #
654C15003I2T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Frequency :
150MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Frequency :
150MHz
Supply Voltage :
2.5V
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C