654C12505C3T
Mfr.Part #
654C12505C3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
125MHz
Frequency :
125MHz
Current - Supply (Max) :
20mA Typ
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
20μA
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Frequency Stability :
±25ppm
6-SMD, No Lead
Published :
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-20°C~70°C