654C10625C2T
Mfr.Part #
654C10625C2T
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
Operating Frequency :
106.25MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
2.5V
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
20μA
Current - Supply (Max) :
20mA Typ
Frequency :
106.25MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C