653P31255I3T
Mfr.Part #
653P31255I3T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Fall Time-Max :
0.7ns
Frequency :
312.5MHz
Enable/Disable
Output :
LVPECL
Rise Time-Max :
0.7ns
Current - Supply (Max) :
88mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
312.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm