653P22505I2T
Mfr.Part #
653P22505I2T
Description
XTAL OSC XO 225.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±25ppm
Symmetry-Max :
55/45%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
Crystal
Operating Frequency :
225MHz
Supply Voltage :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
225MHz