653P18756A3T
Mfr.Part #
653P18756A3T
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Frequency :
187.5MHz
Current - Supply (Max) :
88mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
187.5MHz
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm