653P18752I2T
Mfr.Part #
653P18752I2T
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Supply Voltage :
2.5V
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency :
187.5MHz
Series :
653
Operating Frequency :
187.5MHz
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±100ppm
Current - Supply (Max) :
88mA