653P18002I3T
Mfr.Part #
653P18002I3T
Description
XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
XO (Standard)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
180MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
180MHz